دکتر صالح جمعه 23 فروردین 1398 10:04 ب.ظ نظرات ()
کسب درامد میلیونی از نیکان لینک
امروز یه سورپرایز ویژه دارم برای دانشجویان!!! کسب درامد حداقل 200 هزار تومان رو میشه خیلی راحت با نیکان لینک تجربه کرد، چرا که بازاریابای بسیار بسیار قدرتمندی رو داره که کاری جز بازاریابی ندارن و خیلی هم تو کارشون متخصص هستند.
بنده اوایل کار 18 فایل در نیکان لینک آپلود کردم و فکر می کردم شاید سالی 5 هزار تومان عایدم بشه اما تصویری که از فروش این 18 فایل برای شما قرار دادم،نشون میده که این 18 فایل 207 هزار تومان برام درامد داشته، یه درآمد شیرین و لذت بخش!! باور نکردنیه؟؟برای یه دانشجو کسب درآمد 200 هزار تومان از 18 فایل خوب نیست؟؟حالا اگه این فایل ها دو برابر بشه چی؟؟سه برابر؟؟ اگه 1000 تا فایل داشته باشی چی؟؟؟

کسب درآمد از فروشگاه نیکان لینک

 18 فایل 26 مرتبه فروش رفته که در در مجموع 207 هزار تومان عایدم شده،لطفآ همانطور که در مقاله های سری قبل اشاره کردم خیلی زودتر دست به کار بشید و فایل هایی که دارین رو آپلود کنید.نیکان لینک از جمله سایت هایی هستش که قویترین و فعال ترین بازاریابی رو برای محصولات شما انجام میده و هر ماه مسابقه هایی رو برای تشویق بازاریابی انجام میده و مبالغی رو تقدیم بازاریابای فعالش می کنه.
در نیکان لینک به سه روش میشه کسب درامد کرد:
1- آپلود فایل ها برای فروش
2- بازاریابی محصولات در سایت یا وبلاگ
3- زیرمجموعه‌ گیری
مزیت زیرمجموعه گیری در نیکان لینک اینه که اگر زیرمجموعه معرفی شده توسط شما، فروش موفقی از فایل های خودش داشته باشه، 2 درصد از قیمت فایل فروخته شده به شما تعلق می‌گیره، این 2 درصد از درآمد زیرمجموعه کسر نمیشه و از پورسانت سایت کسر خواهد شد.
لینک کسب درآمد از نیکان لینک
با معرفی سایت و بازاریابی برای فروش فایل ها می توانید میزان مشخصی از هر فروش را به عنوان حق بازاریابی برای خود کسب کنید.اطلاعات شما به مدت یک ماه بر روی کامپیوتر شخص ذخیره می شود. بدین معنی که اگر شخصی که شما به سایت ارجاع داده اید تا یک ماه پس از اولین ورود به سایت ثبت نام کند، شما معرف او هستید. 
شما می‌توانید پس از رسیدن حق بازاریابی خود به میزان حداقل 10 هزار تومان، درخواست برداشت پول کنید. درآمد شما حداکثر 48 ساعت پس از درخواست تسویه به حساب شما واریز خواهد شد.
از دیگر ویژگی‌های ممتاز نیکان لینک ربات تلگرام هوشمندآن می‌باشد که قابلیت معرفی فروشگاه شما و نمایش لیست فایل ها و امکان جستجو را دارا می‌باشد.
دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی و زنان خانه‌دار و حتی دانش آموزان عزیز لطفا از اطلاعاتی که دارین پول دربیارین، من ایمان دارم به هوش همه شما و این رو میدونم که می تونید روزی حتی 2 ساعتم وقت بزارید و پاورپوینت،تحقیق دانش آموزشی،پروژه های کلاسی و کلی فایل ارزشمند دیگه رو آماده کنید. لطفا فایل های خودتون رو در فروشگاه‌های همکاری در فروش آپلود کنید و به کسب درآمد بپردازید.
جهت عضویت در فروشگاه نیکان لینک می تونید از لینک زیر استفاده کنید

عضویت در نیکان لینک