دکتر صالح یکشنبه 10 فروردین 1399 12:01 ق.ظ نظرات ()
اولین بار که بیت کوین وارد بازار شد کمتر کسی به موفقیت و آینده این ارز نورسیده فکر می کرد و حتی تصور نمی کردن که در آینده بیت کوین به گرانترین پول دنیا تبدیل می شود.

ارز دیجیتال پای(pi) تنها ارز برامده از دل سیستم آموزشی جهان می باشد.این ارز توسط سه دانشجوی نخبه دانشگاه استنفورد طراحی و هم اکنون در مرحله دوم ارتقا خود می باشد و در حال حاضر بیش از 3 میلیون کاربر از سراسر دنیا را همگام با خود کرده است.

پای نتورک(pi network) یک ارز دیجیتال قابل استخراج با گوشی موبایل می باشد، در واقع تنها ارز دیجیتالی است که همه افراد از سراسر دنیا می توانند با گوشی موبایل خود استخراج کنند.
 
برای استخراج پای نیازی نیست در طول شبانه روز گوشی شما روشن و یا فعال باشد و کافیه یکبار ثبت نام کنید و پس از آن هر 24 ساعت اپلیکیشن پای را روشن کنید و تنها با یکبار کلیک بر روی دکمه آبی مقداری پای دریافت کنید.

ارز پای همانند بیت کوین ارزی تازه به دوران رسیده و در عین حال از پشتوانه علمی و تخصصی قدرتمند برخوردار می باشد که با قدرت راه پیشرفت را برای خود هموار می کند و قرار است طی چند سال آینده به یکی از ارزهای گران قیمت و قدرتمند دنیا تبدیل شود.پس همانطور که بیت کوین در سال 2009 یک ارز نو و جدید بود و تنها چند سنت قیمت داشت، ارز پای نیز در ابتدای مسیر قرار دارد و قرار است در سال 2020 بر روی بلاکچین اختصاصی خود قرار بگیرد.

در حال حاضر بخت با شما یار بوده که این متن را بخوانید و خود را دوباره برای ثروتمند شدن بدون هیچگونه هزینه ای محک بزنید. هم اکنون بهترین فرصت برای شماست تا با دانلود اپلیکیشن از منوی زیر ثبت نام خودتان را تکمیل کرده و آن وقت با هر بار کلیک کردن در 24 ساعت پای دریافت کنید.

در حال حاضر پای به صورت رایگان تحت اصطلاح ایردراپ به همه کاربرا اختصاص می یابد و پس از تکمیل تعداد کاربران دیگر هیچ ارزی پرداخت نمی‌شود و پس از آن قیمتگذاری بر روی پای انجام می گیرد.

تصور کنید همانند بیت کوین در اوایل عرضه این ارز حدود 1000 پای داشته باشید که در صرافی ها تنها 20000 هزار تومان قیمتگذاری شده باشد، آن وقت شما به یک سود بسیار عالی بدون هیچگونه هزینه ای دست می‌یابید و یا تصور کنید این ارز به قیمت 1 میلیون برسد و آن وقت شما یکی از میلیاردهای ایران خواهید بود.

پس هر چه سریعتر خودتان را برای شروع یک سرمایه گذاری بی نظیر آماده کنید.

برای ورود به اپلیکیشن پای نیاز به کد معرف دارید، کد معرف برای ورود به اپلیکیشن (salehkhan) می باشد، کد معرف را به حروف کوچک وارد کنید تا به راحتی وارد پنل کاربری خود شوید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و راهنمایی در مورد این ارز با شماره 09039183206 از طریق تلگرام و واتساپ در تماس باشید.
جهت نصب اپلیکیشن pi network کافیه وارد گوگل پلی بشید و pi network را سرچ کنید.


کد معرف: salehkhan

پس از دانلود برنامه pi باید اطلاعات زیر را در صفحه ثبت نام وارد نمایید:

  • ابتدا شماره موبایل خود را وارد کنید.
  • برای اکانت خود یک رمز عبور وارد کنید.رمز عبور باید شامل حروف کوچک و بزرگ و عدد باشد.
  • password: رمز عبور
  • Verify your password: تکرار رمز عبور
  • First Name: نام 
  • Last Name: نام خانوادگی 
  • Choose your username: نام کاربری شما(باید منحصربفرد باشد) این نام همان کد معرف شما خواهد بود که برای دعوت از دوستانتان می توانید بعدا از آن استفاده نمایید.
  • نکته بسیار مهم : کد معرف نسبت به حروف کوچک و بزرگ حساس است.سعی کنید همه حروف کوچک باشد و یک کلمه ای انتخاب کنید که ترجیحا کوتاه و خوانا باشد.
  • Invitation code: کد معرف شما (salehkhan) (برای نصب اولیه اپلیکیشن)
  • تعلل نکنید!!! هر روز تاخیر مساوی است با از دست دادن ارز دیجیتال پای که قراره جایگزین بیت کوین شود.